DAY CRUISER   Jest 4 produktów.

DAY CRUISER

WSZYSTKIE W KATEGORII

 • 59 DC. Elegancki, lecz niezwykle wytrzymały day cruiser Elegancki, smukły kształt łodzi Yamarin 59 DC kryje kadłub o wytrzymałej konstrukcji, zaprojektowany z myślą o doskonałych właściwościach nawodnych i fantastycznych osiągach. Jest to najmniejsza z oferowanych przez nas jednostek typu day cruiser, ale nie ustępuje pod żadnym względem większym modelom.
  86 992,00 zł
  Brak w magazynie
 • 65 DC – ponadczasowy klasyk o wysokich osiągach Ta łódź to ponadczasowy klasyk – tak mówią o niej nasi klienci. Świetne osiągi, elegancka linia, świetne właściwości nawodne, a do tego wspaniałe wnętrze z licznymi miejscami siedzącymi oraz przestronną kabiną. Nie wspominając już o dużej, dobrze zaplanowanej przestrzeni bagażowej.
  138 212,00 zł
  Brak w magazynie
 • 79 DC — flagowy model Yamarin Ten elegancki i stylowy jacht motorowy oferuje niezrównane osiągi, łatwość prowadzenia, przestrzeń i zaawansowane wyposażenie techniczne. Oto powód do dumy — zarówno dla nas, jak i dla Ciebie jako właściciela.
  240 651,00 zł
  Brak w magazynie
 • Yamarin rozszerza swoją bardzo popularną linię cruiserów dziennych o nowy flagowy model. Oczekiwany nowy Yamarin 88 DC jest skierowany do osób, które lubią spędzać czas na wodzie z rodziną i przyjaciółmi cenią sobie wygodny obszar towarzyski, elegancki wygląd i doskonałe właściwości nautyczne.
  371 545,00 zł
  Brak w magazynie