CAP CAMARAT CENTER CONSOLE  Jest 6 produktów.

CAP CAMARAT CENTER CONSOLE

WSZYSTKIE W KATEGORII

 • Cap Camarat 4.7 CC to najnowsza łódź motorowa z serii niezwykle zwinnych jachtów motorowych Jeanneau. Jest to świetna łódka na każdą okazję i każdy akwen – zachwyci zarówno miłośników wędkarstwa, jak i tych żeglarzy, którzy lubią czuć silny powiew wiatru we włosach. Sprawdzi się także podczas rekreacyjnych rejsów w gronie rodzinnym.
  42 800,00 zł
  Brak w magazynie
 • Cap Camarat 5.1 CC to łódź idealna dla par, które lubią spędzać czas aktynie. Rejs na tej niewielkiej, ale bardzo szybkiej i zadziornej maszynie przyniesie dreszczyk emocji i da wiele radości. To idealny jacht na wypady we dwoje, choć łatwo go dostosować także dla kilku osób na pokładzie.
  41 382,11 zł
  Brak w magazynie
 • W tym modelu łączą się wszystkie najlepsze cechy jachtów motorowych z serii Cap Camarat. Cap Camarat 5.5 jest stworzony z myślą o zabawie na wodzie, dzięki kadłubowi zbudowanemu w kształcie litery V nawet przy dużych prędkościach maszyna prowadzi się wygodnie i jest stabilna. Ma to szczególne znaczenie podczas wędkowania oraz w trakcie zabaw na nartach...
  52 439,02 zł
  Brak w magazynie
 • Cap Camarat 6.5 CC s2 to jacht motorowy, w którym łączą się wszystkie najlepsze cechy popularnej i lubianej linii Cap Camarat. Zachwyca nowoczesną linią i designerskimi rozwiązaniami, które uprzyjemniają rejsy w gronie rodziny i przyjaciół. Jacht Cap Camarat 6,5 CC s2 to całkowicie nowy projekt, który łączy w sobie wszystkie atuty swoich poprzedników.
  79 512,20 zł
  Brak w magazynie
 • Cap Camarat 7.5 CC s2 to fantastyczny jacht dla każdego – ci który kochają wodę i poczucie wolności, pokochają również Cap Camarata 7,5 CC s 2. To łódź o charakterystycznej, agresywnej linii, która z energią przecina wodne fale, natychmiast reagując na każdy manewr sternika.
  104 471,54 zł
  Brak w magazynie
 • Nowoczesna i szybka łódź motorowa z serii Cetral Console miała swoją premierę w roku 2017 podczas targów nautycznych w Paryżu. Nowy Cap Camarat jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które szukają motorówki do krótkich rejsów w ciepłe dni, zabawy na wodzie i dla których design ma znaczenie.
  0,00 zł
  Brak w magazynie