JEANNEAU  Jest 6 produktów.

JEANNEAU

WSZYSTKIE W KATEGORII

 • Cap Camarat 5.5 WA S2  to idealna motorówka na krótkie wypady na wodę. Dzięki dobremu rozplanowaniu przestrzeni znalazło się tu wystarczająco miejsca na wygodną kabinę z podwójną koją, pojemnym schowkiem na rzeczy i chemiczną toaletą. Cena łodzi może ulec zmianie (kurs euro 4.35). Przed zakupem skontaktuj się w sprawie dostępności.  Podana cena za...
  53 544,72 zł
  Brak w magazynie
 • Fracuska stocznia Jeanneau, silnie zwiazna z polskim rynkiem, z początkiem grudnia 2014 zaprezentowała nową, ciekawą łódź motorową - Merry Fisher 605.Łódź ta, jak określa sama stocznia, bazuje na większym - również całkiem nowym modelu - Merry Fisher 695. Przeznaczona jest do przybrzeżnej żeglugi i wycieczek w gronie rodziny.
  75 203,25 zł
  Brak w magazynie
 • Z okazji 30 lecia obchodów wprowadzenia na rynek linii Cap Camarat, stocznia Jeanneau wprowadziła trzy nowe modele z tej serii, a wśród nich Cap Camarat 6,5 WA s2. Cena łodzi może ulec zmianie (kurs euro 4.35). Przed zakupem skontaktuj się w sprawie dostępności.  Podana cena za łódź w wyposażeniu standardowym bez silnika
  92 682,93 zł
  Brak w magazynie
 • Nowy Merry Fisher 695 (premiera 2014 r.) to idealna łódź na rodzinne rejsy po wodach śródlądowych oraz wzdłuż morskich wybrzeży. Panoramiczne okna ciągnące się wokół salonu i sterówki nadają temu jachtowi wspaniały, dynamiczny kształt i jednocześnie doskonale doświetlają wnętrze jednostki. najlepszych wyników, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. 
  126 829,27 zł
  Brak w magazynie
 • Najnowszy model jachtu z serii cenionych i lubianych na całym świecie jachtów motorowych Merry Fisher to jednostka, w której znalazły się wszystkie najlepsze rozwiązania sprawdzone już u poprzedników. 
  155 853,66 zł
  ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ
 • Najnowszy jacht motorowy Jeanneau 895 jest idealną jednostką na kilkudniowe wypady na wodę. Jacht świetnie sprawdza się zarówno na morzu, jak i na śródlądziu. W tym modelu mamy do czynienia z jeszcze jaśniejszym wnętrzem (duże, szerokie okna) oraz wygodnym kokpitem, dzięki któremu wszyscy goście mogą rozkoszować się urokami rejsu.
  247 073,17 zł
  Brak w magazynie