SPORTOWE I REKREACYJNE  Jest 5 produktów.

SPORTOWE I REKREACYJNE

WSZYSTKIE W KATEGORII

 • YFM700R Wystarczy jeden przejazd YFM700R, aby stracić dla niego głowę. Niezwykła moc oraz precyzyjne właściwości jezdne pozwalają na dynamiczną, pełną adrenaliny jazdę w każdym terenie. Oto quad, który na zawsze odmieni sposób spędzania wolnego czasu.
  34 065,04 zł
  Brak w magazynie
 • YFM700R SE Wystarczy jeden przejazd quadem YFM700R SE, aby stracić dla niego głowę. Niezwykła moc oraz precyzyjne właściwości jezdne pozwalają na dynamiczną, pełną adrenaliny jazdę w każdym terenie. Oto quad, który na zawsze odmieni sposób spędzania wolnego czasu.
  34 878,05 zł
  Brak w magazynie
 • Wkrocz w nowy wymiar wyścigów. Od zawodowców usłyszysz, że Yamaha YFZ450R to ulubiony wybór zwycięzców. Podwozie o doskonałych właściwościach jezdnych i silnik 450 cm3 o niezwykłym przyspieszeniu zapewniają mu dziś pierwszą pozycję wśród ATV wyścigowych. Żaden inny model nie może się z nim równać.
  38 943,09 zł
  Brak w magazynie
 • Quad dla dzieci, który pokochają także dorośli Pomimo niewielkich rozmiarów YFM90R jest wyposażony w kilka rozwiązań zaczerpniętych z większych modeli Yamahy, takich jak niezależne, podwójne, przednie zawieszenie z wahaczem poprzecznym, tylny hamulec tarczowy, przekładnia bezstopniowa CVT czy elektryczny rozrusznik.
  11 300,81 zł
  Brak w magazynie
 • Mały wzrostem, wielki potencjałem Kompaktowe nadwozie, łatwa obsługa i automatyczny silnik o pojemności 49 cm3 zapewnią najmłodszym łatwy start. Stworzony z myślą o dzieciach w wieku od 6 do 9 lat mini ATV zapewni całej rodzinie wiele godzin dobrej zabawy.
  9 349,59 zł
  TOWAR DOSTĘPNY NA ZAMÓWIENIE