M26 Zobacz większe

M26

Najbardziej zaawansowany model M26 – po prostu włącz i wypłyń

Niezwykle łatwe w obsłudze, ciche i kompaktowe jednostki 12 V są wyposażone w regulowany zaczep umożliwiający ich łatwy i szybki montaż. Po zamocowaniu wystarczy włączyć silnik i można wypływać na szerokie wody. Model M26 wyposażony jest w manetkę z wygodnie wyprofilowanym uchwytem, odchylaną pod kątem do 45° i wysuwaną na 15 cm.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

1 869,92 zł

Add to my wishlist


Najbardziej zaawansowany model M26 – po prostu włącz i wypłyń

Daj się zaskoczyć mocą, jaką dysponuje nasz M26.
Niezwykle łatwe w obsłudze, ciche i kompaktowe jednostki 12 V są wyposażone w regulowany zaczep umożliwiający ich łatwy i szybki montaż. Po zamocowaniu wystarczy włączyć silnik i można wypływać na szerokie wody. Model M26 wyposażony jest w manetkę z wygodnie wyprofilowanym uchwytem, odchylaną pod kątem do 45° i wysuwaną na 15 cm.
Dużą wytrzymałość zapewnia konstrukcja z magnetycznych silników, odpornych na uderzenia obudów i powłok, a także specjalna struktura kompozytowego wału napędowego, odpornego na wyginanie, pęknięcia i korozję. Specjalna śruba napędowa zapewnia duży ciąg i nie zaplątuje się w wodorosty ani podwodne śmieci.

Szczegóły:

  • Lekka konstrukcja ułatwiająca przenoszenie i montaż
  • Zadziwiająca, lecz łatwa do kontrowania moc
  • Solidny i niezawodny silnik 12 V
  • Praktycznie niezniszczalny kompozytowy wał napędowy
  • Wygodny rumpel z obrotową manetką
  • Wszechstronna kompensacja oporu podczas sterowania
  • Śruba napędowa nie zaplątuje się w wodorosty, ani podwodne śmieci
  • Regulator zanurzenia z możliwością szybkiego zablokowania – łatwe sterowanie głębokością zanurzenia śruby
  • Dotykowy wskaźnik informujący o stanie naładowania akumulatora
  • Niezwykle przyjazny dla środowiska

Niezwykle wytrzymały wał kompozytowy

Wały napędowe w silnikach Yamaha są zbudowane z wyjątkowo odpornych, mocniejszych od stali kompozytów. W razie uderzenia zachowują one elastyczność i są praktycznie niezniszczalne. Nie wyginają się, nie pękają, ani nie rdzewieją.

Płynne i ciche oddawanie mocy

Duże uzwojenia i komutatory rozpraszają ciepło, zapewniając pracę bez zagrożenia przegrzaniem, wydłużony czas pracy akumulatora i dłuższą żywotność silnika. Z kolei wyjątkowy układ łożysk zmniejsza tarcie i hałas, nie zakłócając spokoju ryb. Silnik elektryczny Yamaha jest tak cichy, że ryby nigdy Cię nie usłyszą.

Obrotowa manetka

Poznaj zalety wszechstronnego uchwytu rumpla modelu M26 z obrotową i wysuwaną manetką. Możliwość odchylenia pod kątem do 45° i wysunięcia na 15 cm pozwala na dostosowanie do każdej sytuacji lub sposobu połowu ryb. Silnik M26 jest również wyposażony w wygodnie wyprofilowany uchwyt.

Wszechstronna kompensacja oporu podczas sterowania

Nowatorski kołnierz nad mocowaniem silnika M26 to prosta regulacja oporu do żądanej wartości. Możliwe jest jego poluzowanie dla łatwiejszego manewrowania lub dokręcenie w celu utrzymywania silnika w jednym położeniu. Takie udogodnienie zapewnia odczucie większej „sztywności” układu sterowania, a także poprawia stabilność i ułatwia przechowywanie.

Regulator zanurzenia z możliwością szybkiego zablokowania – łatwe sterowanie głębokością zanurzenia śruby

Pozwala on na łatwe i bezpieczne zmiany zanurzenia. Ten sprytny mechanizm umożliwia bardzo łatwą regulację zanurzenia i blokuje silnik w żądanym położeniu.

Naprawdę mocna i kompaktowa jednostka

Wyposażony w (praktycznie) niezniszczalny wał kompozytowy, zaburtowy silnik M26 jest wytrzymały pod każdym względem. Moc 12 V, magnes trwały, przystosowany do pracy pod dużymi obciążeniami, śruba napędowa zapobiegającą zaplątywaniu się wodorostów oraz odporna na uszkodzenia obudowa czynią z niego maszynę wyjątkową. Popłynie tam, gdzie zechcesz. Bez wahania.

Napęd elektryczny

Ciąg statyczny (kg)

24,9

Pobór energii

43

Napięcie

12

Kontrola prędkości

Zmienne

Przełączanie

Obrót i przechył

Wał

914 mm

Masa (kg)

11

Obracanie zaczepu

Tak

Wał kompozytowy

Tak

Modulacja szerokości impulsu

Tak

Gwarancja

2 lata

Produkty w tej samej kategorii