YAMAHA FX HO 2019

Kadłub w nowym kształtcie dla jeszcze większej wszechstronności

Idealne połączenie mocy i niskiego zużycia paliwa oraz dodatkowe funkcje, które zrewolucjonizują zabawę na wodzie — oto nowa Yamaha FX HO.

PRZED ZAKUPEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

62 601,63 zł

Odkryj na nowo pojęcie "wszechstronny"

Idealne połączenie mocy i niskiego zużycia paliwa oraz nowe funkcje, które zrewolucjonizują zabawę na wodzie – oto Yamaha FX HO.

Najnowszej generacji silnik o pojemności 1812 cm3 z pompą wysokiego ciśnienia i inteligentnym układem sterującym przepustnicą generuje dużą moc przy niskim zużyciu paliwa. Elegancki kadłub wykonany w zaawansowanej technologii NanoXcel® i innowacyjny system sterowania RiDE stanowią obietnicę najbardziej komfortowego, stabilnego i precyzyjnego sterowania skuterem wodnym, jakiego dotychczas doświadczyłeś.

Yamaha FX HO oferuje jeszcze więcej. Tryb No Wake i system wspomagania sterowania Cruise Assist, wygodna kanapa dla trzech osób, duża platforma rufowa, stopień i uchwyty ułatwiające wchodzenie na skuter z wody oraz mnóstwo schowków - to wciąż dopiero początek zalet FX HO.

Szczegóły

 • Wysokowydajny silnik o pojemności 1812 cm3 z układem EFI
 • Mocny, ultralekki kadłub i pokład wykonane w technologii NanoXcel®
 • Potężna pompa strumieniowa o wysokim przepływie z trójpłatową śrubą napędową
 • Innowacyjny, intuicyjny system sterowania RiDE z elektronicznym biegiem wstecznym
 • Łatwy w obsłudze przycisk elektronicznego systemu trymowania
 • Układ typu Drive-by-Wire z systemem wspomagania sterowania i trybem No Wake
 • Pierwsze na rynku zdalne zabezpieczenie z trybem Low-RPM Mode™ (tryb pracy na wolnych obrotach)
 • Niepowtarzalny, 4-poziomowy układ sterowania z regulacją przechyłu
 • Bieg wsteczny z systemem kontroli trakcji
 • Bardzo nisko położony stopień i podwójne uchwyty ułatwiające wchodzenie na skuter
 • Wskaźniki pozycji F-N-R, systemu RiDE i elektronicznego systemu trymowania
 • Przestronne, wodoszczelne schowki

 

Mocny, wysokowydajny silnik o pojemności 1812 cm3

Z wysokowydajnego silnika o pojemności 1812 cm3 płynie porywająca moc, którą pompa strumieniowa o wysokim przepływie, z trójpłatową śruba napędową, pomaga przełożyć na niesamowite przyspieszenia. Elektroniczny układ wtrysku paliwa (EFI) gwarantuje stałą moc i ekonomiczną pracę, również podczas używania standardowego paliwa bezołowiowego.

Całkowicie nowy kształt kadłuba wykonany w technologii NanoXcel2

Kadłub najnowszego modelu FX wykonany został z opatentowanego przez Yamahę materiału NanoXcel2. Jest niezwykle lekki a przy tym sztywny i wytrzymały. W połączeniu z nowym aerodynamicznym pokładem, zapewnia fantastyczne osiągi - doskonałe przyspieszenie, wyższą prędkość maksymalną i niższe zużycie paliwa oraz jeszcze większy komfort jazdy.

System RiDE (intuicyjny system sterowania z elektronicznym biegiem wstecznym)

Rewolucyjny system RiDE wynosi pojęcie „przyjemności z pływania” na nowy poziom, zapewniając pełną kontrolę nad jednostką nawet początkującym sternikom. Wystarczy pociągnąć dźwignię przy prawej manetce w celu rozpędzenia skutera i dźwignię przy lewej, aby zahamować lub popłynąć wstecz. To jest aż tak proste!

Elektroniczne sterowanie- kolejna rewolucja

Nasz wysokiej klasy elektroniczny układ sterowania zachwyca swoim "inteligentnym" działaniem.System wspomagania sterowania ułatwia utrzymywanie określonej prędkości , a trójpozycyjny tryb NO WAKE umożliwia prowadzenie skutera po akwenie, na którym obowiązuje zakaz wytwarzania fali. Sternik ma też do dyspozycji elektroniczne wspomaganie biegu wstecznego i układ TDE (kierunkowego zwiększania ciągu) stosowany podczas manewrowania z bardzo niską prędkością.

Komfort, odprowadzanie wody z miejsca na nogi i łatwiejsze wsiadanie

Układ kierowniczy z regulacją kąta pochylenia, kanapa dla 3 osób, szeroka platforma rufowa z szerszym stopniem do wody oraz podwójne uchwyty do wychodzenia na pokład FX CRUISER zachwyci cię bogatym wyposażeniem zwiększającym komfort podczas każdego rejsu. Jest wyposażony również w innowacyjny system odprowadzania wody z miejsca na nogi.

Innowacyjny łatwy w obsłudze system bezpieczeństwa 

Ten innowacyjny system eliminuje konieczność używania osobnego pilota którego łatwo można zgubić. Wystarczy wprowadzić kod PIN aby ustawić/anulować za pomocą wygodnego obsługiwanego dotykowo przełącznika na nowym wyświetlaczu CONNEXT tryby zabezpieczenia oraz sterowania.

Pierwszy na rynku kolorowy wyświetlacz z ekranem dotykowym.

Funkcje eleganckiego nowego, innowacyjnego, kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 4,3 cala obejmują czytelne wyświetlenie biegu, prędkości, trymu stanu systemu RIDE informacji diagnostycznych oraz sterowanie wszystkimi systemami elektrycznymi. Ekran udostępnia również pełny zakres opcji dostosowania - od koloru i układu po wybór kontrolowanych i wyświetlanych funkcji.

Większe o 30% schowki przydatne w dalszych rejsach 

W najnowszej wersji FX pojawiły się jeszcze przestronniejsze o 30% schowki które pomieszczą cały bagaż niezbędny podczas dłuższych i dalszych rejsów. W kilku miejscach znajdziemy praktyczne sprytnie zintegrowane schowki: dużą wodoodporną skrytkę na rękawiczki i pojemne schowki pod kanapą, na dziobie i rufie.

Silnik

Typ silnika

4-zaworowy, 4-cylindrowy, 1.8 Liter High Output, 4-suwowy, DOHC

Sprężarka doładowująca

Nie

Pojemność

1 812 cm3

Średnica x skok tłoka

86,0 mm x 78,0 mm

Stopień sprężania

11,0 : 1

Układ chłodzenia

Chłodzony wodą

Typ pompy

155 mm Axial Flow

Paliwo

Standardowa benzyna bezołowiowa

Układ dostawy paliwa

Układ elektronicznego wtrysku paliwa

Pojemność zbiornika paliwa

70,0 litrów

Układ smarowania

Mokra miska olejowa

Olej

5,3 litrów

Wymiary

Długość

3,56 m

Szerokość

1,23 m

Wysokość

1,23 m

Masa na sucho (kg)

377 kg

Cechy

Cechy

Wymiary

Długość

3,56 m

Szerokość

1,23 m

Wysokość

1,23 m

Masa na sucho (kg)

376 kg

Cechy

Cechy

Pojemność ładunkowa

125,5 litrów

Liczba pasażerów

1-3 osoby

Produkty w tej samej kategorii