YAMAHA EX 2019

Nowy, szybki, lekki i zwrotny EX – sposób na zabawę w przystępnej cenie

Oto nowy, innowacyjny EX. Stworzony dla tych, którzy szukają zwrotnego, łatwego w prowadzeniu skutera wodnego, który jest niezawodny i daje maksymalnie dużo frajdy.

PRZED ZAKUPEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI

Więcej szczegółów

34 552,85 zł

Oto najnowszy, innowacyjny skuter wodny Yamaha EX. Stworzony dla tych, którzy oczekują wszechstronnej i łatwej w prowadzeniu jednostki, w stu procentach niezawodnej i dostarczającej maksimum zabawy na wodzie.

Nowa seria EX została stworzona z zastosowaniem wszelkich innowacji technicznych Yamahy zapewniających jej legendarną niezawodność, z jakiej słyną skutery wodne WaveRunners, a jednocześnie bez podnoszących koszty dodatków. Właśnie dlatego gama EX oferuje tak doskonały stosunek ceny do jakości. Aż trudno uwierzyć, że ten innowacyjny skuter jest podstawowym modelem w serii EX!

EX oferuje dużą moc w połączeniu z wysoką kulturą pracy i niezawodnością, a także wszystko, czego potrzebujesz do zabawy na wodzie - od czytelnego wyświetlacza, przez uchwyty do wchodzenia na pokład z wody, a na zaczepie holowniczym i przestronnych schowkach kończąc.

Waverunnery Yamahy zyskały na całym świecie opinię niezwykle niezawodnych i wszechstronnych jednostek. To właśnie Yamaha wyznacza dziś standardy w dziedzinie skuterów wodnych, doprowadzając do perfekcji technologię wydajnych silników 4-suwowych. Efekt? Absolutnie bezkonkurencyjny

 • Nowy 3-cylindrowy silnik Yamaha TR-1 o pojemności 1049 cm3
 • Lekki, mocny i wytrzymały kadłub
 • Kompaktowa wysokociśnieniowa pompa strumieniowa HyperFlow
 • Komfortowa kanapa dla 3 osób
 • Czytelny, wielofunkcyjny zestaw wskaźników LED
 • Prędkościomierz i obrotomierz + wskaźnik poziomu paliwa i czasu pracy
 • Stylowa kolorystyka i nowoczesne elementy graficzne
 • Podręczny schowek pod kierownicą, bakisty w sekcji dziobowej i pod kanapą
 • Duży zbiornik paliwa o pojemności 52 l – dla dłuższej zabawy
 • Praktyczny i wygodny uchwyt
 • Mocny zaczep holowniczy – idealny do zabawy na nartach wodnych, desce wakeboardowej i nadmuchiwanych zabawkach
 • Przyjemne w dotyku maty antypoślizgowe

  

 

Nowy, 3-cylindrowy silnik TR-1 o pojemności 1049 cm3

Pomimo zaskakująco niskiej ceny nowy model EX Sport jest napędzany najnowszej generacji innowacyjnym 3-cylindrowym silnikiem Yamahy TR-1 o pojemności 1049 cm3. Bardzo zwarta i lekka jednostka generuje wysoką moc, która przekłada się na fantastyczne przyspieszenie. Silnik cechuje się niskim zużyciem paliwa i najwyższym poziomem niezawodności tak charakterystycznym dla Yamahy.

Z myślą o wszechstronności i osiągach

Cichy, lekki i płynnie rozwijający moc silnik TR-1 o kompaktowych wymiarach w połączeniu ze sprawdzonym i niezwykle trwałym kadłubem zapewnia użytkownikowi intuicyjne prowadzenie, doskonałą zwrotność i wyważenie. Przekłada się to na maksimum przyjemności ze sterowania, pełną kontrolę nad skuterem i minimalny wysiłek nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.

Pompa strumieniowa HyperFlow – ciśnienie, jakiego oczekujesz

Wyjątkowa sterowność i ekscytujące osiągi to cechy rozpoznawcze skuterów wodnych Yamaha WaveRunner. Świetne przyspieszenie na wodzie to efekt zastosowania szerokoprzepływowego układu dolotowego, wysokociśnieniowej pompy strumieniowej HyperFlow oraz śruby ze stali nierdzewnej, która obraca się w precyzyjnie skonstruowanej obudowie.

Komfortowa kanapa dla 3 osób

Ergonomicznie zaprojektowane i precyzyjnie wykonane siedzisko to bardzo bezpieczne i wygodne miejsce – idealne do sportowego pływania lub cruisingu z dwoma pasażerami. Zapewnia ono najwyższy komfort nawet podczas dłuższych wypraw. Ponadto, pod kanapą znajduje się przestronny, szczelny schowek.

Zbiornik paliwa o pojemności 50 l – z myślą o dłuższej zabawie

Przewidzieliśmy, że gdy raz wsiądziesz na EX, nie będziesz chciał zbyt szybko kończyć zabawy. Właśnie dlatego wyposażyliśmy ten skuter w zbiornik paliwa o większej pojemności (50 l), niedostępny w jednostkach konkurencyjnych marek. Teraz możesz dłużej cieszyć się relaksem na wodzie i wypuszczać na dalsze wycieczki. Przemyślane rozwiązania – to takie typowe dla Yamahy.

Wielofunkcyjny zestaw wskaźników z wyświetlaczem LCD

Elegancki, wielofunkcyjny zestaw wskaźników LCD wkomponowany w stylowy kokpit to wyposażenie, jakiego nie spodziewasz się w skuterze o tak przystępnej cenie. A jednak jest ono standardem w nowym EX. Czytelny zestaw wskaźników obejmuje prędkościomierz, obrotomierz oraz wskaźniki poziomu paliwa i czasu pracy.

Funkcjonalne schowki, stopień i zaczep holowniczy

Nowy model EX jest nie tylko wyposażony w wodoszczelny schowek dziobowy ale także w podręczny i przestronny schowek pod podnoszonym siedzeniem.Podczas ciągnięcia nadmuchiwanej zabawki, narciarza wodnego lub wakeboardera niezwykle przydają się dostępne w standardzie zaczep holowniczy, para lusterek oraz wygodna platforma rufowa z matami antypoślizgowymi Hydro-Turf.

Nowoczesna kolorystyka, elementy graficzne i styl

Skutery wodne z serii EX nie tylko zapewniają świetną zabawę, ale też doskonale się prezentują. Odważna kolorystyka i efektowne elementy graficzne będą przyciągać pełne podziwu spojrzenia w porcie i na wodzie. Nowy skuter wodny Yamaha EX – duma na wodzie!

Silnik

Typ silnika

3-cylindrowy, TR-1, 4-suwowy, DOHC, 4-zaworowy

Sprężarka doładowująca

  -

Pojemność

1 049 cm3

Średnica x skok tłoka

82,0 mm x 66,2 mm

Stopień sprężania

11,0 : 1

Układ chłodzenia

Chłodzony wodą

Typ pompy

144 mm Axial Flow

Paliwo

Standardowa benzyna bezołowiowa

Układ dostawy paliwa

Układ elektronicznego wtrysku paliwa

Pojemność zbiornika paliwa

50,0 litrów

Układ smarowania

Mokra miska olejowa

Olej

3,5 litrów

Wymiary

Długość

3,14 m

Szerokość

1,13 m

Wysokość

1,15 m

Masa na sucho (kg)

272 kg

Cechy


Cechy

Pojemność ładunkowa

37,8 litrów

Liczba pasażerów

1-3 osoby

Produkty w tej samej kategorii