YAMAHA FX CRUISER SVHO 2019

Twoja przepustka do ekspresowych rejsów z doładowaniem

Ten skuter wodny zaskoczy Cię wszechstronnością zastosowania na dowolnym akwenie. Wyposażony w liczne innowacje i praktyczne rozwiązania, takie jak stopniowana, trzyosobowa kanapa, zapewni komfort podróży podczas całodniowego pływania.

PRZED ZAKUPEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI

Więcej szczegółów

Przed zakupem zapytaj o dostępność

Ostatnie egzemplarze!

74 796,75 zł

Ten skuter wodny zaskoczy Cię wszechstronnością zastosowania na dowolnym akwenie. Wyposażony w liczne innowacje i praktyczne rozwiązania, takie jak stopniowana, trzyosobowa kanapa, zapewni komfort podróży podczas całodniowego pływania. Jednak po otwarciu przepustnicy FX Cruiser SVHO zamieni się w sportową jednostkę gotową do najbardziej ekstremalnych akcji.

Turbodoładowany silnik Super Vortex o wysokiej mocy i kadłub wykonany w najnowszej technologii NanoXcel®2 gwarantują niesamowite osiągi, niskie zużycie paliwa i bezkonkurencyjną stabilność; całości dopełnia innowacyjny system sterowania RiDE – przełomowe rozwiązanie, które zostało zastosowane po raz pierwszy w skuterze tej klasy.

Elektroniczny układ sterowania przepustnicą z systemem wspomagania sterowania i trybem No-Wake, bieg wsteczny z systemem kontroli trakcji, elektroniczny trym... Lista wyposażenia FX Cruiser SVHO jest naprawdę długa!

Szczegóły

 • Silnik SVHO o pojemności 1812 cm3 z układem EFI i turbodoładowaniem
 • Nowy, ultralekki i niezwykle wytrzymały kadłub NanoXcel2®
 • Innowacyjny, intuicyjny system sterowania RiDE
 • Luksusowe, 2-częściowe siedzenie Cruiser dla 3 osób
 • Elektroniczny wyświetlacz kompasu/paliwa/temperatury powietrza/temperatury wody
 • System wspomagania sterowania, tryb No Wake i system elektronicznego trymowania
 • Pierwsze na rynku zdalne zabezpieczenie z trybem Low-RPM Mode™ (tryb pracy na wolnych obrotach)
 • Niepowtarzalny, 4-poziomowy układ sterowania z regulacją przechyłu
 • Bieg wsteczny z systemem kontroli trakcji
 • Wysuwane knagi, stopień i podwójne uchwyty
 • Czytelne wskaźniki pozycji F-N-R, systemu RiDE i elektronicznego systemu trymowania
 • Przestronne i wodoszczelne schowki

Wysokowydajny silnik Super Vortex o pojemności 1812 cm3 z doładowaniem

Nowoczesny silnik generuje moc w elastyczny, płynny sposób. Ta niezwykle wytrzymała jednostka została wyposażona w wydajny układ chłodzenia i zaawansowany układ dolotowy. Nowa, większa pompa strumieniowa o wysokim przepływie pomaga przełożyć dużą moc na niesamowite przyspieszenie, a elektroniczny układ wtrysku paliwa (EFI) gwarantuje stałe utrzymanie mocy.

NanoXcel2®. Maksymalna moc, minimalna waga

Opatentowana przez Yamahę technologia materiałowa NanoXcel2® pozwoliła obniżyć masę kadłuba aż o 18% w porównaniu z rewolucyjnym pierwowzorem NanoXcel®, przy zachowaniu takiej samej sztywności i wytrzymałości. Tak znaczące obniżenie masy FX Cruiser SVHO przełożyło się na lepsze przyspieszenia, większą prędkość maksymalną i niższe zużycie paliwa.

System RiDE (intuicyjny system sterowania z elektronicznym biegiem wstecznym)

Rewolucyjny system RiDE wynosi pojęcie „przyjemności z pływania” na nowy poziom, zapewniając pełną kontrolę nad jednostką nawet początkującym sternikom. Wystarczy pociągnąć dźwignię przepustnicy przy prawej manetce, aby rozpędzić skuter, i dźwignię przy lewej, aby zahamować lub popłynąć do tyłu. To jest aż tak proste!

Układ sterowania przepustnicą typu Drive-by-Wire

Wysokiej klasy elektroniczny układ sterowania przepustnicą Yamaha zachwyca swoim „inteligentnym” działaniem. System wspomagania sterowania pomaga utrzymać określoną prędkość, a tryb No Wake umożliwia płynne sterowanie przy minimalnej prędkości. Skuter dysponuje również elektronicznym biegiem wstecznym z systemem kontroli trakcji, który ułatwia precyzyjne manewrowanie.

System elektronicznego trymowania i stylowy zestaw wskaźników

Nowy, elektroniczny system trymowania sterowany 2 przyciskami na lewej manetce umożliwia natychmiastową regulację trymu podczas jazdy. Wystarczy nacisnąć przycisk trymowania podczas wykonywania bardzo ostrego zakrętu, a następnie zwolnić go, aby odpłynąć z maksymalną prędkością. W stylowym zestawie wskaźników dostępne są czytelne wskaźniki trymowania, systemu RiDE i pozycji F-N-R.

Zdalne zabezpieczenie z trybem Low-RPM Mode™ (tryb pracy na wolnych obrotach)

Ten innowacyjny system po raz pierwszy został wprowadzony na rynek przez Yamahę. Jedno naciśnięcie przycisku na zdalnym przekaźniku włącza specjalny tryb "L" (niskie obroty silnika), który ogranicza maksymalną prędkość. Jest on idealny podczas wykonywania spokojnych manewrów. Naciśnięcie przycisku po raz drugi wyłącza zapłon, zapobiegając nieprzewidzianemu uruchomieniu silnika.

Luksusowe i praktyczne wyposażenie

Układ kierowniczy z 4-stopniową regulacją kąta pochylenia, luksusowa, dwukolorowa kanapa dla 3 osób, duża platforma z nisko osadzonym stopniem, podwójne uchwyty czy wysuwane knagi - FX Cruiser SVHO ma wszystko, czego potrzebujesz! Sternik może też korzystać z odczytów elektronicznego kompasu, wskaźnika zużycia paliwa oraz wskaźników temperatury powietrza i wody!

Schowki, do których spakujesz bagaż na długi rejs

Włożyliśmy wiele pracy w zaprojektowanie funkcjonalnych schowków w skuterach serii FX. W efekcie powstały bakisty o imponującej pojemności 125,5 l, które pomieszczą cały niezbędny bagaż. Jeden wodoszczelny schowek znajduje się w części dziobowej, drugi, bardzo przestronny pod siedziskiem, a trzeci w części rufowej skutera. Pod kierownicą jest miejsce na dwa na kubki.

 

Silnik

Typ silnika

4-zaworowy, 4-cylindrowy, 4-suwowy, Wysoka Moc Super Vortex, DOHC

Sprężarka doładowująca

Tak (z chłodnicą międzystopniową)

Pojemność

1 812 cm3

Średnica x skok tłoka

86,0 mm x 78,0 mm

Stopień sprężania

8,5 : 1

Układ chłodzenia

Chłodzony wodą

Typ pompy

160 mm Axial Flow

Paliwo

Unleaded premium Gasoline

Układ dostawy paliwa

Układ elektronicznego wtrysku paliwa

Pojemność zbiornika paliwa

70,0 litrów

Układ smarowania

Mokra miska olejowa

Olej

5,3 litrów

Wymiary

Długość

3,56 m

Szerokość

1,23 m

Wysokość

1,23 m

Masa na sucho (kg)

379 kg

Cechy

Pojemność ładunkowa

125,5 litrów

Liczba pasażerów

1-3 osoby

Produkty w tej samej kategorii