YAMAHA EX SPORT '17

Poznaj kolejny przystępny cenowo skuter wodny Yamahy – EX Sport.

Oto najnowszy, innowacyjny skuter wodny Yamaha EX Sport - stworzony z myślą o tych, którzy oczekują wszechstronnej i łatwej w prowadzeniu jednostki, w stu procentach niezawodnej i dostarczającej maksimum zabawy na wodzie.

PRZED ZAKUPEM SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI CELEM POTWIERDZENIA DOSTĘPNOŚCI

Więcej szczegółów

Przed zakupem zapytaj o dostępność

Ostatnie egzemplarze!

42 500,00 zł brutto

Oto najnowszy, innowacyjny skuter wodny Yamaha EX Sport - stworzony z myślą o tych, którzy oczekują wszechstronnej i łatwej w prowadzeniu jednostki, w stu procentach niezawodnej i dostarczającej maksimum zabawy na wodzie.

Nowa seria EX została stworzona z zastosowaniem wszelkich innowacji technicznych Yamahy zapewniających jej legendarną niezawodność, z jakiej słyną skutery wodne WaveRunners, a jednocześnie bez podnoszących koszty dodatków. Właśnie dlatego gama EX oferuje tak doskonały stosunek ceny do jakości. EX Sport to idealny wybór dla miłośników sportów wodnych.

Skuter ten dysponuje płynnie rozwijaną, niezawodną mocą i wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi do dobrej zabawy na wodzie – czytelnym wyświetlaczem, mechanicznym biegiem wstecznym, dwoma lusterkami, platformą rufową z uchwytem, zaczepem holowniczym oraz przestronnymi schowkami.

Szczegóły

 • Nowy, 3-cylindrowy silnik Yamaha TR-1 o pojemności 1049 cm3
 • Mechaniczny bieg wsteczny ułatwiający manewrowanie
 • Kompaktowa, wysokociśnieniowa pompa strumieniowa HyperFlow
 • Komfortowe siedzenie dla 3 osób
 • Czytelny, wielofunkcyjny zestaw wskaźników LED
 • Prędkościomierz i obrotomierz + wskaźnik poziomu paliwa i czasu pracy
 • Stylowe kolory i nowoczesne elementy graficzne
 • Podręczny schowki w strefie dziobowej, pod kierownicą i pod kanapą
 • Duży zbiornik paliwa o pojemności 52 l – dla dłuższej zabawy
 • Dwa lusterka oraz platforma rufowa z uchwytem
 • Mocny zaczep holowniczy – idealny do nart wodnych, deski wakeboardowej i holowania nadmuchiwanych zabawek
 • Przyjemne w dotyku maty antypoślizgowe

  

Nowy, 3-cylindrowy silnik TR-1 o pojemności 1049 cm3

Pomimo zaskakująco niskiej ceny nowy model EX Sport jest napędzany najnowszej generacji innowacyjnym 3-cylindrowym silnikiem Yamahy TR-1 o pojemności 1049 cm3. Bardzo zwarta i lekka jednostka generuje wysoką moc, która przekłada się na fantastyczne przyspieszenie. Silnik cechuje się niskim zużyciem paliwa i najwyższym poziomem niezawodności tak charakterystycznym dla Yamahy.

Z myślą o wszechstronności i osiągach

Cichy, lekki i płynnie rozwijający moc silnik TR-1 o kompaktowych wymiarach w połączeniu ze sprawdzonym i niezwykle trwałym kadłubem zapewnia użytkownikowi intuicyjne prowadzenie, doskonałą zwrotność i wyważenie. Z kolei mechaniczny bieg wsteczny zwiększa przyjemność z jazdy i zapewnia większą kontrolę nad jednostką, również w przypadku mniej doświadczonych sterników.

Pompa strumieniowa HyperFlow – ciśnienie, jakiego oczekujesz

Wyjątkowe prowadzenie i ekscytujące osiągi to znaki rozpoznawcze skuterów wodnych Yamaha WaveRunner. Świetne przyspieszenie na wodzie to efekt zastosowania szerokoprzepływowego układu dolotowego, wysokociśnieniowej pompy HyperFlow oraz wirnika ze stali nierdzewnej, który obraca się w precyzyjnie skonstruowanej obudowie.

Komfortowe siedzenie dla 3 osób

Ergonomiczna, precyzyjnie wykonana kanapa to bardzo bezpieczne i wygodne miejsce – idealne do sportowego pływania lub cruisingu z dwoma pasażerami. Zapewnia ona najwyższy komfort podczas dłuższych wypraw. Dodatkowo, pod siedzeniem znajduje się przestronny, szczelny schowek.

Duży zbiornik paliwa o pojemności 52 l – z myślą o dłuższej zabawie

Przewidzieliśmy, że gdy raz wsiądziesz na EX Sport, nie będziesz chciał zbyt szybko kończyć zabawy. Właśnie dlatego wyposażyliśmy ten skuter w zbiornik paliwa o większej pojemności (52 l), niedostępny w jednostkach konkurencyjnych marek. Teraz możesz dłużej cieszyć się relaksem na wodzie i wypuszczać na dalsze wycieczki. Przemyślane rozwiązania – to takie typowe dla Yamahy.

Wielofunkcyjny zestaw wskaźników z wyświetlaczem LCD

Elegancki, wielofunkcyjny zestaw wskaźników LCD wkomponowany w stylowy kokpit to wyposażenie typowe dla drogich, luksusowych skuterów wodnych. A jednak znajdziesz je również w nowym EX Sport. Czytelny zestaw obejmuje prędkościomierz, obrotomierz, a także wskaźniki poziomu paliwa i czasu pracy.

Funkcjonalne schowki, stopień i zaczep holowniczy

W nowym EX Sport znajdują się trzy schowki - jeden wodoodporny na dziobie, drugi podręczny pod kierownicą, a trzeci, przestronny pod podnoszonym siedziskiem. Podczas ciągnięcia nadmuchiwanej zabawki, narciarza wodnego lub wakeboardera niezwykle przydają się dostępne w standardzie zaczep holowniczy, para lusterek oraz wygodna platforma rufowa z matami antypoślizgowymi Hydro-Turf.

Nowoczesna kolorystyka, elementy graficzne i styl

Skutery wodne z serii EX nie tylko zapewniają świetną zabawę na wodzie, ale także doskonale się przy tym prezentują. Odważna kolorystyka i efektowne elementy graficzne będą przyciągać pełne podziwu spojrzenia w porcie i na wodzie. Nowy skuter wodny Yamaha EX Sport – duma na wodzie!

Silnik

Typ silnika

3-cylindrowy, TR-1, 4-suwowy, DOHC, 4-zaworowy

Sprężarka doładowująca

  -

Pojemność

1 049 cm3

Średnica x skok tłoka

82,0 mm x 66,2 mm

Stopień sprężania

11,0 : 1

Układ chłodzenia

Chłodzony wodą

Typ pompy

144 mm Axial Flow

Paliwo

Standardowa benzyna bezołowiowa

Układ dostawy paliwa

Układ elektronicznego wtrysku paliwa

Pojemność zbiornika paliwa

50,0 litrów

Układ smarowania

Mokra miska olejowa

Olej

3,5 litrów

Wymiary

Długość

3,14 m

Szerokość

1,13 m

Wysokość

1,15 m

Masa na sucho (kg)

265 kg

Cechy


Cechy

Pojemność ładunkowa

37,8 litrów

Liczba pasażerów

1-3 osoby

Produkty w tej samej kategorii